jehoova tunnistajad eestis

Kontakt

Leidsite lehelt vea või katkise lingi?

Igasugune tagasiside ja kriitika on oodatud aadressil info[at]tunnistaja.ee

Abi

Meie eesmärgiks on jõudumööda aidata endiseid ja praeguseid Jehoova tunnistajaid (või ka teiste usuliikumiste poolt mõjutatuid), kes on kimpus indoktrineerimise tagajärgedega või on organisatsioonis "lõksus" oma pere ja sõprade kaotamise hirmu tõttu.

Psühholoogide sõnul on kaalukaimaks teguriks grupist väljumise juures grupivälise toetuse ja sidemete olemasolu ("Äärmusliku Usugrupi Psühholoogia", T. Lehtsaar, 1997). Seda kinnitab seegi, et sinu praegu loetavat lehekülge ("Kontakt") vaadatakse veebiserveri statistika järgi kaugelt enam, kui kõiki teisi Tunnistaja.ee lehti.

Seetõttu üritame pakkuda sellist tuge kõigile deprogrammeerimisest ja grupist väljumisest huvitatutele Eestis. Tunnistaja.ee austab teie privaatsust ega avalda kunagi kellelegi infot meiega ühendust võtnute kohta.

Mõnede artiklite autorid on endised ja praegused tunnistajad, kes ei ole enam hirmu ja kahtluste küüsis. Nad julgevad rääkida, küsida, analüüsida ja öelda, mida nad tegelikult arvavad Vahitorni Ühingu ja selle Juhtiva Kogu toimimisviisidest.

Sarnaselt Vahitorni Ühingu väljaannetega ja selle ametliku veebisaidiga www.jw.org, ei avalda tunnistaja.ee oma materjalide autorite, tõlkijate ja toimetajate isikuid.

Usume sellesse, et täisväärtuslik elu peale sektist lahkumist on võimalik vaatamata sanktsioonidele, nagu vältimine, süümepiinadega manipuleerimine, Harmagedooniga hirmutamine ja mõistuse poolest haigeks tembeldamine.

Kui tunned, et vajad väljumisnõustamist, praktilist abi või pead saama rääkida kellegagi, kes on sama läbi elanud, siis kirjuta meile aadressil abi[at]tunnistaja.ee. Abi osutades ei küsi me sinult kunagi isiklikke andmeid nagu nimi, asukoht jne.

Lisaks on võimalik esitada küsimus foorumis.